shana

صنایع غذایی شانا در سال 1352 فعالیت خود را در کرج آغاز نمود. شانا در زبان آذری به معنی کندوی عسل می باشد. محصولات شانا از همان ابتدا روانه بازار گردید و توانست جایگــاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان خود پیدا کند، بطوریکه با رشد تقاضــای بازار مصرف، شانا نیز با تجهــیز کردن خطوط تولید خود به تکنولوژی روز دنیا، با نصب ماشین آلات پیشرفته توانست علاوه بر افزایش عرضه محــصولات در ارتقای کیفیت آن نیز موفقیت های قابل توجــهی به دست آورد و به برند اول و خوشنام مربا تبدیل گردد. پس از کسب موفقیت های بسیار ، شانا برندهای عطـــایا و شیرین گستر را نیز به ثبت رساند.
این مجموعه با سابقه نیم قرن فعــالیت در عرصه تولید، با هدف حفظ و ارتقای کیفیت محصولات خود و تصاحب سهم بیشتری از بازارهای داخلی و خارجی با تهیه مواد اولیه مرغوب و سالم به ویژه میوه های فصل توانست گواهینامه استاندارد ملی ایران، نشان بین المللی حلال و همچنین گواهینامه های معتبر مانند Iso9001,iso22000,GMP, HACCP را اخذ نماید و گام ‌های ارزشمندی در راستای ارتقا کیفیت محصولات بردارد. همچنین شانا با صادرات محصولات خود به کشـورهای مختلف، کارنامه درخشانی رقم زده است.
صنایع غذایی شانا، در سال 1394 مقام صـادرکننده برتر استان الـبرز را از وزارت صــنعت و معدن ایران دریافت نمود و همچنین مقام اول بسته بندی و طراحی زیبا را از انجـمن طراحان ایران کسب کرده است.
در حال حاضر صــنایع غذایی شــانا روزانه انواع مربا و مــارمالاد را در 20 طعم مختــلف تولید می‌کند که این میزان از تنوع در طعم ، شانا را از سایر تولیدکنندگان کشور متمایز کرده است.

"در پایان آرزو داریم همواره روزهای شیرین و خاطره انگیزی را همراه با محصولات شانا در گوشه گوشهِ دنیا داشته باشید."

shana